Zespół

Na rzetelną i kompleksową obsługę powierzonych mi spraw składa się praca całego Zespołu, który tworzą: radcowie prawni,  aplikanci radcowscy, prawnicy, pracownicy administracyjno-biurowi oraz współpracujący z kancelarią specjaliści m.in. z dziedziny doradztwa podatkowego, budownictwa czy ubezpieczeń.

 

Michał Łukasiewicz

 

 Michał Łukasiewicz
Radca Prawny

 m.lukasiewicz@ekancelaria.pl

Założyciel kancelarii w 2002 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim. Specjalizuje się w zakresie prawa obrotu nieruchomościami, prawa budowlanego, prawa bankowego oraz prawa spółek. 

Posiada bogate doświadczenie zawodowe, jest autorem  wielu nieszablonowych rozwiązań trudnych sporów. Ma na swoim koncie niezliczoną  ilość wygranych spraw sądowych, co przekłada się na zaufanie i zadowolenie Klientów kancelarii.

 

        

 

 

 

 

 Daria Wróblewska

Radca Prawny

 

  d.wroblewska@ekancelaria.pl

Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców. Posiada bogate doświadczenie w zakresie  prowadzenia spraw związanych 
z dochodzeniem wierzytelności. Z sukcesem przeprowadziła wiele  sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego.

W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajdują się ponadto zagadnienia związane z ochroną  danych osobowych. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców  Prawnych w Zielonej Górze.

Więcej informacji na stronie www.vislegis.net

  


Anna Troszczyńska
 Pracownik Sekretariatu

 sekretariat@ekancelaria.pl

Jest absolwentką filologii polskiej ze specjalizacją z dziedziny komunikacji medialnej na Uniwersytecie zielonogórskim. Pracuje w kancelarii od 6 lat, w zakres jej obowiązków wchodzi przede wszystkim bieżąca obsługa sekretariatu, kontakty z Klientami oraz prowadzenie spraw na etapie egzekucji i windykacji. Zdobyte wcześniej doświadczenie m.in. podczas pracy w kancelarii komorniczej w wymierny sposób przekłada
się na szybkie i skuteczne odzyskiwanie należności Klientów.

 

 

 

 

 

 Radosław Andrzejewski
 Pracownik biurowy

 r.andrzejewski@ekancelaria.pl

Absolwent administracji na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie. Odpowiedzialny za obsługę administracyjną kancelarii, kontakt z klientem oraz sporządzanie dokumentacji.

 

 

 

  

 

Kinga Jędraszak

Prawnik 

 k.jedraszak@ekancelaria.pl

 

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pracę w Kancelarii rozpoczęła jeszcze na studiach. Jej zainteresowania koncentrują się wokół prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa handlowego. Aktualnie przygotowuje się do egzaminu na aplikację radcowską.

 

 

 

 

 

 

Hubert Kocur 

Asystent prawny

h.kocur@ekancelaria.pl 

 

Student V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dyrektor ds. Promocji i Produkcji przy Zarządzie Krajowym ELSA Poland 2018/2019. Przewodniczący Koła Naukowego Praw Człowieka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Aktualnie przygotowuje pracę magisterską z pogranicza prawa prawa karnego procesowego
i prawa medycznego.

 

 

 

Maciej Boniakowski

Asystent prawny

m.boniakowski@ekancelaria.pl 

Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Administracja o specjalności Służby Publiczne. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji w zakresie Wyceny Nieruchomości. Student IV roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Specjalizuje się w rynku obrotu nieruchomościami. W obszarze jego zainteresowań znajdują się zagadnienia związane z prawem rzeczowym, prawem cywilnym. Ponadto rozwija doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców oraz spraw rejestrowych.